Prekių katalogas

Biomasės katilas ATTACK DPX PROFI

 • Biomasės katilas ATTACK DPX PROFI

  3181.62
  Į krepšelį 
 • Aprašymas
  Biomasės katilas su unikalia didele padavimo kamera
  Lengvesnis kuro įkrovimas į katilą. ATTACK DPX biomasės katilas įrengtas su padidinta padavimo kamera (82 ir 190 litrų), kurios ilgis (350 mm ir 750 mm).
   

  Ilgas degimas
  Pilnai užpildžius pakurą, katilas kūrensis nuo 8 iki 12 valandų (nepertraukiamo veikimo). Degimo laiką prailgina ne tik milžiniška pakura, bet ir galimybė į ją sukrauti stambiai skaldytas malkas.
  Biomasės katilai ATTACK DPX 80 ir ATTACK DPX 100
Šių katilų pakuros gylis yra iki 1100 mm. Į juos nesunkiai sukrausite net metro ilgio medienos rastelius.

  Didelė 128 litrų kuro įkrova

  Automatinė kamino sklendė
  DPX katilas turi automatinę kamino sklendę. Sklendė užtikrina tiesioginį išmetamųjų dujų nukreipimą iš pakuros į kaminą uždegimo metu, taip palengvindama uždegimo procesą. Atidarius pakuros dureles, sklendė automatiškai atsiveria, o užsidarius dureles taip pat užsiveria. Vartotojui nereikia atlikti šių veiksmų rankiniu būdu.
   

  Kokybiškai sukonstruotas ir pagamintas katilas medienai
  DPX biomasės katilas, gaminamas iš kruopščiai pasirinktų kokybiškų medžiagų, preciziškai besilaikant technologijų bei procedūrų. Specialus katilinis plienas, kurio storis 6 mm, kilnojami turbuliatoriai, ugniai atsparios betono plokštės, atsparios temperatūrai iki 1350 ° C. Visa tai garantuoja Jūsų naujojo katilo kokybę, ilgaamžiškumą ir puikų darbą.Automatinė kamino sklendė

  Techninė informacija apie svarbias katilo dalis:
  PROFI valdiklis – elektronika su išplėstiniu valdymu. Naudojant šį valdiklį, oro padavimas ir šilumokaičio valymas vysta rankiniu būdu.
  Papildomo aušinimo kontūras. Jis naudojamas šilumokaičiui atvėsinti, kai pasiekiama katilo avarinė temperatūra.
  Pakuros durelės. Į katilą galima krauti iki 350 mm arba 750 mm ilgio medieną. Katilas turi padidintą pakurą kurios tūris 82 arba 190 litrų.
  Katile yra sumontuotas didelio efektyvumo vamzdinis šilumokaitis su valymui skirtais turbuliatoriais, kurie prisideda prie aukšto katilo naudingumo koeficiento, siekiančio iki 92%.
  Valymo anga. Šoninė katilo anga naudojama pelenų valymui iš turbuliatorių kameros. Valymo intensyvumas priklauso nuo šildymo intensyvumo katile.

  Didesnis katilo efektyvumas ir valdiklio pasirinkimas
  DPX biomasės katilas turi Standartinį, Profi arba Lambda valdymą. Katilo valdymas labai paprastas, intuityvus, kiekvienas valdiklis turi skirtingas valdymo galimybes. Žinoma, katilas automatiškai išsijungia po kuro sudegimo. Automatinis valymas, šildymo siurblių valdymas ir akumuliacinės talpos įkrovimo valdymas. Rekomenduojame įsigyti ATTACK Oventrop įrangą ir akumuliacinę talpą, kad būtų pasiektas didesnis katilo efektyvumas.
  Biomasės katilo prijungimas prie akumuliacinės talpos


  Didelis efektyvumas ir ekologiškas degimas
  Svarbu saugoti aplinką. Todėl, katilai pagaminti taip, kad darytų kuo mažesnį poveikį gamtai. Medienos dujųgeneracijos technologija yra labai ekologiška ir efektyvi, palyginti su kūrenimu įprastu katilu. Dujų generacija DPX katile vyksta naudojant tiksliai kontroliuojamą dujų generacijos algoritmą. Tai pagerina bendrą medienos deginimo efektyvumą ir jo keficientas siekia iki 91%. Didesnis efektyvumas daugiausia atsispindi sąnaudose, nes sunaudojate mažiau kuro, nei naudojant mažesnio efektyvumo katilą.

  Katilo PROFI reguliavimas
  Jeigu jums reikia naujo katilo, skirto pastatams, kuriuose šildysitės reguliariai, ir jums reikia valdyti daugiau įrenginių, rekomenduojame katilą su PROFI valdikliu. (Jį galite rasti DPX, SLX, DPX Combi Pellet ir SLX Combi Pellet katiluose.) Šis patikimas valdiklis užtikrina didesnį efektyvumą nei standartinis valdymas, nes naudojamas tikslesnis PID valdymo algoritmas. Dėl to pasiekiamas tikslesnis ir sklandesnis ventiliatoriaus greičio valdymas, todėl galima geriau kontroliuoti išmetamųjų dujų temperatūrą, kuri turi įtakos galutiniam katilo efektyvumui.
  Be PID reguliavimo, Fuzzy Logic technologija taip pat prisideda prie geresnių degimo salygų užtikrinimo. Ji stebi degimo procesą jutiklių pagalba ir koreguoja degimo procesą realiu laiku, kad degimas būtų kuo efektyvesnis.
  Su PROFI versija jums nereikia jaudintis dėl sudėtingos sistemos. Valdymo blokas gali valdyti šildymo kontūro siurblį ir akumuliacinę talpą arba buitinio karšto vandens boilerį. Jis taip pat valdo akumuliacinę talpą ir neleidžia jam išsikrauti. Valdiklis pasirūpins katilo išjungimu už jus, jei jame pasibaigs kuras.
  PROFI valdymas yra labai paprastas ir intuityviai valdomas. Ekrane rodoma visa reikalinga einamoji informacija (katilo temperatūra, išmetamųjų dujų temperatūra, akumuliacinės talpos temperatūra) ir atskirų elementų būsena (ventiliatoriaus veikimas, KV / akumuliacinės talpos įkrovimo siurblys, cirkuliacinio siurblio veikimas). Jei nuspręsite pasirinkti katilą su šiuo valdikliu, jūsų katilas degs kokybiškai ir efektyviai.
   

  PROFI katilo valdiklio funkcionalumas:
  Tinka kasdieniam šildymui
  PID reguliavimas – tikslesnis ir sklandesnis ventiliatoriaus greičio valdymas
  Fuzzy Logic valdymo jutikliai
  Valdo 2 siurblius (šildymo kontūro siurblys + akumuliacinė talpa arba karšto vandens boilerio siurblys)
  Akumuliacinėms talpoms – integruota talpos įkrovimo ir iškrovimo apsaugos logika
  Paprastas valdymas ir ekranas, rodantis einamąją šildymo sistemos informaciją (katilo temperatūra, išmetamųjų dujų temperatūra, akumuliacinės talpos temperatūra)
  Parametrų stebėjimas (ventiliatoriaus veikimas, karšto vandens boilerio įkrovimas / akumuliacinės talpos informacija, cirkuliacinio siurblio veikimas)
  Cirkuliacinio siurblio termostatas
  Automatinis katilo išjungimas sudegus kurui
  Rankinis pirminio ir antrinio tiekiamo deguonies nustatymas