Prekių katalogas

PIR šilumos izoliacinės plokštė FF-PIR 30 SAUNA (kaina 7,2 m2)

 • PIR šilumos izoliacinės plokštė FF-PIR 30 SAUNA (kaina 7,2 m2)

  Gamintojas
  FINNFOAM
  Prekės ženklas
  FINNFOAM
 • Išmatavimai: 600x1200 mm

  m2/ pak - 7,2 m2 

  Parduodama pakuotėmis

  FF-PIR Sauna plokštės sukurtos naudoti pirtyse bei kitose karštose ir drėgnose patalpose. Plokštės montuojamos tiesiai ant sienos, tiek mūrinėse, tiek karkasinėse konstrukcijose. Itin efektyvi, aukštos kokybės plona FF-PIR izoliacija padeda neprarasti patalpos ploto, tačiau kiek įmanoma efektyviau taupyti energiją.

  Pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis – λD = 0,022 W/mK
  30 mm storio Sauna plokštės atstoja 60 mm vatos, sumontuotos į medinį karkasą
  Atlaiko iki +120 ˚ C temperatūra, momentinę iki +200 ˚ C
  Turi šilumą atspindintį aliuminio folijos sluoksnį
  Nelaidi vandens garams
  Neišskiria sveikatai pavojingų dalelių ar dujųIzoliacinės plokštės yra saugios naudoti pirtyse, jos neišskiria jokių sveikatai pavojingų dalelių ar dujų. Be to, FF-PIR Sauna saugo nuo pelėsio, nes izoliacinis sluoksnis neleidžia drėgmei įsiskverbti į sienas ir lubas.

  Plokštės iš abiejų pusių dengtos garui nepralaidžia aliuminio folija ir turi griovelio-liežuvėlio jungtį.Plokštės montuojamos tiesiai ant sienos, tiek mūrinėse, tiek karkasinėse konstrukcijose. Jas nesunku sumontuoti naudojant įprastus rankinius įrankius: plokštes galima pjaustyti, frezuoti, gręžti ir kalti. Plokštės iš abiejų pusių dengtos nepralaidžia aliuminio folija ir turi griovelio-liežuvėlio jungtį. Jungtys ir grioveliai užpurškiami sandarinimo putomis ir užklijuojama aliuminio juosta, kad būtų užtikrintas sandarumas.