Prekių katalogas

Pristatymas

 • PREKIŲ PRISTATYMAS

   

  • Prekės pristatomos darbo dienomis 8:00-17:00 val. iki kliento kiemo ar statybinės aikštelės, o jei privažiavimo nėra ar jis netinkamas - iki artimiausios vietos.
    
  • Apie konkretaus užsakymo planuojamą pristatymo dieną bei laiko intervalą (išskyrus Kurjerį) informuojame el. paštu ir /aba telefonu.
    
  • Pristatymo dieną prieš atvažiuodamas su Jumis susisieks vairuotojas / kurjeris.
    
  • Užsakius prekių iš skirtingų sandėlių, jos gali būti pristatytos skirtingu metu - už tai papildomas mokestis netaikomas. 
    
  • Esant nenumatytoms aplinkybėms pristatymo terminas gali būti ilgesnis nei nurodyta. Apie bet kokį pasikeitimą mes visada informuojame asmeniškai telefonu ir/arba el. paštu. 

  Pristatymo būdai: 

  KURJERIS - prekės iki 30 kg yra pristatomos/iškraunamos iki laiptinės ar namo durų. Nestandartinių matmenų prekėms šis pristatymo būdas gali būti apribotas.

  AUTOMOBILIS BE LIFTO - iškrovimo paslauga neteikiama, atvežtų prekių iškrovimu rūpinasi pats klientas.

  AUTOMOBILIS SU LIFTU - iškrovimo paslauga neteikiama, atvežtų prekių iškrovimu rūpinasi pats klientas arba kliento atstovas.Jeigu yra galimybė, krovinys nuleidžiamas ant žemės, privalomas tvirtas pagrindas (asfaltas, trinkelės). Klientas arba kliento atstovas rūpinasi prekių stumdymu ir nukrovimu. Palėtei sveriant virš 500 kg vairuotojui automobilyje stumdyti prekes privalo klientas ar kliento atstovas.
  Prekių nuleidimas liftu negalimas, kai svoris ant vienos palėtės didesnis nei 800 kg ir prekių ilgis yra virš 2m.

  AUTOMOBILIS SU KELTUVU - krovinys iškeliamas, klientas pasirūpina, kad privažiavimas iki iškrovimo vietos būtų įmanomas ir tinkamas (tvirtas pagrindas). Strėlės ilgis iki 6 m, aukštis iki 8 m, krano keliamoji galia atitinkamai 1-3 tonos. Objekte privalo būti asmuo kur pastatyti paletes, taip pat nukabins trosus nuo nuleistos ant žemės paletes.