Prekių katalogas

Stoglangiai

 • Stoglangiai yra standartizuoti taip, kad galima įsigyti internetu ne tik dėl žemesnės kainos, bet ir dėl pristatymo sąlygų. Kurjeris pristatys ten kur Jums reikia iš anksto sutartu laiku. Jums tereikia išsirinkti matmenis, iš kokios medžiagos, ir komplektuojamas medžiagas kokybiškam montavimui. Jei kyla klasimai ir reikia konsultacijos kreipkitės svetainėje nurodytais kontaktais ir gausite profesionalo konsultaciją. Kad stoglangis išlaikytų visas savo savybes ir nekeltų rūpesčių, privalomas kokybiškas įrengimas. Specializuoti mūsų meistrai tai užtikrins ir suteiks garantijas. Dėl įsigytų stoglangių įrengimo kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais. 

  Siūlomi stoglangiai yra pagaminti iš drėgmei atsaparios medienos arba PVC. Stoglangiai ne tik gera kaina, bet ir tinkami A+ klasei bei užtikrina:

  • natūralų apšvietimą
  • apsaugą nuo UV spindulių
  • puikią garso izoliaciją
  • sandarumą
  • termoizoliaciją
  • saugumą 

  Stogo langai OKPOL dabar su 20 % nuolaida + dovana ROLETAI nuo saulės kaitros!


  Dovanojame roletus efektyviai apsaugai nuo saulės kaitros Decomatic D33T užsisakant itin šiltus ir kokybiškus OKPOL stogo langus su trigubu stiklo paketu ir montavimo paketu (tarpinių komplektas + lango hidroizoliacija AKP).
  Galimas pasirinkimas: mediniai arba itin atsparūs drėgmei stogo langai iš PVC.


  Stoglangio savybės:
  - Lango šilumos perdavimo koeficientas 1,06 W/m²K
  - Stiklo paketo šilumos perdavimo koeficientas 0,7 W/m²K
  - Grūdintas išorinis stiklas
  - Klijuota pušies mediena, lakuota 3 kartus
  - Sandarumą užtikrina 4 tarpinės
  - Orlaidės tipas Neo-Vent
  - Rankena apačioje (rakinama) ExtraSecure, mikro vėdinimo padėties funkcija
  - Montavimo kampuočiai komplekte
  - Tinka stogams su 15-90 laipsnių nuolydžiu


  Pasinaudokite šia unikalia galimybe gauti aukštos kokybės langus už geriausią kainą dabar, nes akcijos laikas ribotas!

  Dėl konsultacijos arba papildomos informacijos kreipkitės:
  tel.: +370 672 39901
  info@arpekas.lt


  *Pasiūlymas galioja iki 2024.06.30


    

 • Stoglangiai – neabejotinai Jūsų namo palėpės, o gal net ir viso namo vizitinė kortelė. Jie ne tik apšviečia vidų, bet ir atlieka estetinę funkciją. Būtent stogo langai suteikia palėpės patalpoms reikiamą šviesos kiekį, kuris teigiamai veikia namiškių savijautą. Stoglangių kiekis konkrečioje patalpoje negali būti atsitiktinis dalykas, bet kruopščių skaičiavimų rezultatas. Priimta, kad stoglangių stiklų paviršius turėtų sudaryti apie 10% konkrečios patalpos grindų ploto. Stoglangiai puikiai papildo interjerą, padeda sukurti erdvius ir šviesius kambarius, o mūsų svetainei ar virtuvei suteikia jaukumo.