Prekių katalogas

Beasbestinis šiferis Eternit Agro (1750×1130mm)

 • Beasbestinis šiferis Eternit Agro (1750×1130mm)

  18.39
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 50 vnt.
  Gamintojas
  Eternit Baltic
  Prekės ženklas
  ETERNIT
  Pristatymas
  Šios prekės yra gamintojo arba mūsų sandėlyje, pristatymas / atsiėmimas 2-21 d.d.
 • Eternit Agro turi tokį pat ilgį ir plotį kaip ir senieji asbestiniai lakštai. Šie lakštai yra pakankamai dideli, kad jais būtų galima dengti didelio ploto stogus, tačiau pakankamai patogūs, kad jų dengimui nereikėtų didelių investicijų į įrangą. Lakštas sveria apie 25 kilogramus, todėl jį pakelia ir vienas žmogus. Su senuoju asbestiniu lakštu sutampantys matmenys ir profilis reiškia, kad medinė stogo konstrukcija naujam lakštui yra tokia pati kaip ir senajam lakštui naudota konstrukcija. 

  Gaminant „Eternit Agro“ lakštus, naudojama saugumo technologija Safety Strips®. Specialios saugumo juostelės užtikrina, jog lakštai atlaikys dideles apkrovas, o darbas ant stogo bus saugus.

  Banguotiems lakštams nudažyti naudojami specialūs difuziški dažai, kurie leidžia stogui kvėpuoti. Naudojant šiuos dažus, nesukuriamas šiltnamio efektas pastato viduje, todėl nesikaupia kondensatas. Taip apsaugomos namo konstrukcijos, apšiltinimo sluoksnis nuo sudrėkimo. 

  Spalvos: BL00 – nedažyta, BL11 – klasikinė raudona, BL12 – tamsiai raudona, BL 21 – ruda, BL22 – vyšninė, BL31 – žalia, BL91 – juoda, BL92 – grafito.