Prekių katalogas

Biomasės katilas ATTACK DPX LAMBDA

 • Biomasės katilas ATTACK DPX LAMBDA

  5572.36
  Į krepšelį 
 • Aprašymas

  Biomasės katilas su unikalia didele padavimo kamera

  Lengvesnis kuro įkrovimas į katilą. ATTACK DPX biomasės katilas įrengtas su padidinta padavimo kamera (82 ir 190 litrų), kurios ilgis (350 mm ir 750 mm).


  Ilgas degimas

  Pilnai užpildžius pakurą, katilas veiks nuo 8 iki 12 valandų (nepertraukiamo degimo). Degimo laiką prailgina ne tik milžiniška pakura, bet ir galimybė į ją sukrauti stambiai skaldytas malkas.

  Biomasės katilai ATTACK DPX 80 ir ATTACK DPX 100
  Šių katilų pakuros gylis yra iki 1100 mm. Į juos nesunkiai sukrausite net metro ilgio medienos rastelius.  

  Didelė 128 litrų maitinimo kamera 

  Automatinė kamino sklendė

  DPX katilas turi automatinę kamino sklendę. Sklendė užtikrina tiesioginį išmetamųjų dujų nukreipimą iš pakuros į kaminą uždegimo metu, taip palengvindama uždegimo procesą. Atidarius pakuros dureles, sklendė automatiškai atsiveria, o uždarius dureles taip pat automatiškai užsiveria. Vartotojui nereikia atlikti šių veiksmų rankiniu būdu.

  Kokybiškai sukonstruotas ir pagamintas katilas medienai

  DPX biomasės katilas, gaminamas iš kruopščiai pasirinktų kokybiškų medžiagų, preciziškai besilaikant technologijų bei procedūrų. Specialus katilinis plienas (kurio storis 6 mm), kilnojami turbuliatoriai, ugniai atsparios betono plokštės, atsparios temperatūrai iki 1350 ° C. Visa tai garantuoja Jūsų naujojo katilo kokybę, ilgaamžiškumą ir puikų darbą.

  Techninė informacija apie svarbias katilo dalis,:

  LAMBDA valdiklis – elektronika su LCD ekranu. Oro tiekimas automatiškai valdomas servopavaromis.

  Papildomas aušinimo kontūras. Jis naudojamas šilumokaičiui atvėsinti, kai pasiekiama katilo avarinė temperatūra.
  Pakuros durelės. Į katilą galima krauti iki 350 mm arba 750 mm ilgio medieną. Katilas turi padidintą pakurą kurios tūris 82 arba 190 litrų.
  Katile yra sumontuotas didelio efektyvumo vamzdinis šilumokaitis su valymui skirtais turbuliatoriais, kurie prisideda prie aukšto katilo naudingumo koeficiento, siekiančio iki 92%.
  Valymo anga. Šoninė katilo anga naudojama pelenų valymui iš turbuliatorių kameros. Valymo intensyvumas priklauso nuo šildymo intensyvumo katile.

  Didesnė katilo galia ir reguliavimo pasirinkimas

  DPX biomasės katilas turi standartinį, Profi arba Lambda valdymą. Katilo valdymas labai paprastas, intuityvus, kiekvienas reguliavimas turi skirtingas savybes. Žinoma, katilas automatiškai išsijungia po kuro sudegimo. Automatinis valymas, šildymo siurblių valdymas ir akumuliacinės talpos įkrovimas. Rekomenduojame įsigyti ATTACK Oventrop įrangą ir akumuliacinę talpą, kad būtų pasiekta didesnė katilo galia.

  Didesnis katilo efektyvumas ir valdiklio pasirinkimas

  DPX biomasės katilas turi Standartinį, Profi arba Lambda valdymą. Katilo valdymas labai paprastas, intuityvus, kiekvienas valdiklis turi skirtingas valdymo galimybes. Žinoma, katilas automatiškai išsijungia po kuro sudegimo. Automatinis valymas, šildymo siurblių valdymas ir akumuliacinės talpos įkrovimo valdymas. Rekomenduojame įsigyti ATTACK Oventrop įrangą ir akumuliacinę talpą, kad būtų pasiektas didesnis katilo efektyvumas.

  Didelis efektyvumas ir ekologiškas degimas

  Svarbu saugoti aplinką. Todėl katilai pagaminti taip, kad darytų kuo mažesnį poveikį gamtai. Medienos dujųgeneracijos technologija yra labai ekologiška ir efektyvi, palyginti su kūrenimu įprastu viršutinio ar apatinio degimo katilu. Dujų generacija DPX katile vyksta naudojant tiksliai kontroliuojamą dujų generacijos algoritmą. Tai pagerina bendrą medienos deginimo efektyvumą ir jo keficientas siekia iki 91%. Didesnis efektyvumas daugiausia atsispindi sąnaudose, nes sunaudojate mažiau kuro nei naudojant mažesnio efektyvumo katilą.

  Katilo LAMBDA reguliavimas

  Norėdami dar geresnio efektyvumo, našumo ir naudotojo patogumo, galite naudoti Lambda valdiklį. Šiame valdiklyje naudojamas Lambda zondas tikslesniam degimo valdymui. Iš zondo gauti matavimai įvertinami ir servopavaros rūpinasi pirminio ir antrinio oro kiekiu.

  Ši technologija optimizuoja degimo mišinį ir taip pasiekiamas didesnis efektyvumas lyginant su PROFI valdymu. Didesnis efektyvumas taip pat susijęs su mažesnėmis išmatuotomis emisijos vertėmis, kurios labiau tausoja aplinką. Tiksliau valdydami degimo procesą su Lambda valdymu, galite patalpas sušildyti daugiau, nes katilas gali deginti kuro įkrovą iki 12 valandų, taupydamas Jūsų laiką. Geresnis ir efektyvesnis degimas žymiai prisidės prie ilgesnio katilo tarnavimo laiko.

  Visi degimo veikimo parametrai rodomi skaidriame LCD ekrane. Parametrus galima keisti per katilo valdymo pultą. Pasirinkę katilo modelį Lambda, gausite aukštos kokybės valdymą, efektyvesnį degimą ir didesnį efektyvumą.


  LAMBDA valdiklio funkcionalumas:

  Degimas kontroliuojamas Lambda zondo matavimais pagal išmetamųjų dujų temperatūrą ir deguonies kiekį
  Tikslesnis degimo proceso valdymas ir nuolatinis reguliavimas
  Geresnis degimo mišinio optimizavimas
  Didesnis efektyvumas ir mažesnės emisijos vertės, palyginti su STANDARD ir PROFI valdymu
  Greitesnis šildymas
  Degimo parametrų rodymas LCD ekrane
  Pirminio ir antrinio oro tiekimo valdymas servovarikliais
  Įkrovos deginimas iki 12 valandų
  Geresnis efektyvumas katilo perkaitimo metu nei STANDARD ir PROFI versijose
  Ilgesnis katilo tarnavimo laikas dėl geresnio efektyvumo
  Integruota apsauga nuo akumuliacinės talpos išsikrovimo