Prekių katalogas

Granuliniai katilai InterFire kondensaciniai

 • Granuliniai katilai InterFire kondensaciniai

  7713.75
  Į krepšelį 
 • Aprašymas

  Kondensacinis granulinis katilas iš nerūdijančio plieno, su automatiniu valymu ir lambda zondu.

  Katilo savybės:

  AUKŠČIAUSIAS NAUDINGUMAS!

  Žema išmetamųjų dujų temperatūra, idealūs degimo parametrai dėka lambda zondo bei kondensacija lemia, kad katilas pasiekia net 104% naudingumą.

  KONDENSACIJA

  Kondensacijos šilumos panaudojimo technika naudoja ne tik šilumą, kuri atsiranda degimo metu,bet taip pat papildomai vandens garų kiekį išmetamosiose dujose. Kondensaciniai katilai Interfire gali panaudoti beveik visą šilumą, kuri yra išmetamosiose dujose bei papildomai transformuoti jas į šilumą bei panaudoti.

  PLATUS TEMPERATŪROS GALIOS DIAPAZONAS 28-85 oC

  Šilumokaitis iš nerūdijančio plieno sukonstruotas sistemoje HCC (Heat-Cold Cassette) suteikia galimybę katilui veikti esant žemai maitinimo temperatūrai, net nuo 28 laipsnių. To dėka katilas puikia tarnauja naujai statomame name, taip pat naudojamas žemų temperatūrų šildymo sistemose, pvz. Grindų šildymas.

  PAPRASTA INSTALIACIJA

  Interfire katilas nereikalauja grįžimo apsaugos prieš žemos temperatūros koroziją. To dėka instaliacija yra paprastesnė ir pigesnė lyginant su kitais kieto kuro katilais.

  NERŪDIJANČIO PLIENO ŠILUMOKAITIS

  InterFire katilo šilumokaitis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, o tai ženkliai prailgina įrenginio gyvavimo laikotarpį.

  Valdymas pagal lauką

  Šiuolaikinis valdiklis valdo katilo bei visos katilinės darbą, o taip pat siurblius, vožtuvus, variklius bei boilerį. To dėka visi įrenginiai yra tarpusavyje suintegruoti, o valdiklis optimaliai parenka jų darbo parametrus.

  Vakumas

  Pneumatinis granulių transportavimas iš didesnės talpos (galimybė už papildomą mokestį).