Prekių katalogas

Keramikinė krosnelė su ortakiais, apvali, modernaus dizaino (šiltos spalvos)

 • Keramikinė krosnelė su ortakiais, apvali, modernaus dizaino (šiltos spalvos)

  Gamintojas
  MCZ
  Prekės ženklas
  MCZ
 • Aprašymas

  Viskas, ką reikia žinoti apie Curve granulinę krosnelę: Curve sukūrė Pablo Dorigo „Pasiūliau įmonei savo paslaugas – suprojektuoti objektą, ant kurio nebūtų mano parašo, bet kuris būtų savotiškas universalus „krosnelės“ koncepcijos archetipas.”– Pablo Dorigo, dizaineris

  Toli keliaujanti šiluma
  Šis prietaisas turi dvi oro išleidimo angas: vieną viršuje, skirtą šildyti patalpai, kurioje sumontuotas gaminys, ir ortakinę, skirtas šildyti kitas patalpas iki 8 metrų atstumu.

  Dar gražesnis liepsnos vaizdas
  Nauja degimo kamera, dar platesnė ir dar proporcingesnė, tam kad pasiūlytų žadą gniaužiantį liepsnos vaizdą. Degimo kameros aukštis ir dydis buvo dar labiau padidintas, užtikrinant vertikalią ir labiau natūralią liepsnos plėtrą. Taip pat degimo kameros forma sušvelninta, kad žiūrėjimas būtų malonus, net kai liepsna užges.

  Sandari struktūra standartiškai
  Tobulai izoliuotos degimo kameros dėka, šiai krosnelei, oras gali būti tiekiamas iš lauko. Užtikrinant sumažintas sąnaudas ir tobulą termo komfortą moderniuose namuose, netgi su A klasės reitingu, be rizikos dūmų emisijai kambaryje.

  Užkūrimo greitis
  Naujos, keramikinės žvakės dėka, liepsna atsiranda mažiau nei per tris minutes, taip sumažinant 40% užkūrimo laiką ir jaučiamai mažina elektros sąnaudas.

  Valymo autonomija
  Su šiuo gaminiu pelenų talpa padidinta iki beveik 5 litrų, o pelenų skyriaus talpa – iki daugiau nei 8 litrų, o tai reiškia maždaug vieną savaitę krosnelės veikimo.

  Totali tyla, kai Jūs norite
  Jokio oro funkcija leidžia Jums išjungti priverstinės ventiliacijos ventiliatorių krosnelėje, užtikrinant maksimalią tylą krosnelėje ir visus privalumus skleidžiant šilumą po namus natūralia konvekcija.

  “Be šepetėlių” variklis
  Naujasis patentuotas „be šepetėlių” variklis, išskirtinai pagamintas MCZ, ir naudojamas granulių tiektuvo sraigtui. Bei automatiniam degiklio valymui. Lyginant su tradiciniais varikliais, jis galingesnis, mažiau girdimas ir mažiau naudojantis energijos (elektros sąnaudos sumažintos iki 90%, lyginant su konveciniais varikliais)

  Pažangus Wi-Fi valdymas jau standartas
  Ši krosnelė aprūpinta Maestro+ technologija, kuri leidžia šildymui išnaudoti visą jos potencialą, bet daug lengviau ir intuityviau. Inteligentiškas mikro kompiuterio dialogas su Jūsų telefonu, užtikrina pastovų šildymą net ir netobulomis sąlygomis.

  Techniniai duomenys:
  CURVE COMFORT AIR 8 M2

  Energetinė efektyvumo klasė A+
  Nominali galia 8.00 kW
  Minimali galia 2.00 kW
  Efektyvumas Maks galia 90.00 %
  Efektyvumas Min galia 92.00 %
  Granulių talpa 32.00 l
  Kuro sąnaudos (Maks) 1.00 kg/h
  Autonomija (Min) 40.00 h
  Autonomija (Maks) 11.00 h
  Apšildomas tūris 199m³
  Dūmų atvamzdis 8 cm
  Masė 170 kg
  Dūmų temperatūra Maks galia 188 ºC
  Dūmų srautas 4,3 g/s  

 • Alternatyvios prekės