Prekių katalogas

Malkinė krosnelė Panadero Naxos

 • Malkinė krosnelė Panadero Naxos

  Gamintojas
  Panadero
  Prekės ženklas
  Panadero
  Pristatymas
  Šios prekės yra gamintojo arba mūsų sandėlyje, pristatymas / atsiėmimas 2-21 d.d.
 • „Panadero Naxos“ malkinė krosnelė yra ne tik papildomas šilumos šaltinis. Ji taip pat suteikia nuostabų įspūdį berėmiu panoramos langu. Galite grožėtis liepsnos šokiu ir iškart pasijusti saugiai. Savo paprasta elegancija krosnelė tinka moderniose gyvenamosiose patalpose, taip pat sodo nameliuose. Krosnelė pagaminta iš tvirto metalo ir yra kruopščiai apdorota. Degimo kamera yra išklota vermikulitu – mineralu, kuris užtikrina optimalų degimą, taip susidaro mažiau suodžių ir taip išmetama mažiau teršalų. Krosnelės efektyvumas yra 83%. Tai užtikrina efektyvų degimą. Patalpos šildymo galia yra 240 m³, o to pakanka 100 kvadratinių metrų patalpai. Iki 50 cm ilgio malkos telpa į didelę degimo kamerą ir jas galima patogiai sukrauti medienos skyriuje. Pelenai surenkami peleninėje, todėl juos galima patogiai išmesti. Krosnelę lengva naudoti, ji turi savaime užsidarančias dureles. Krosnelės vamzdžio jungtis yra gale. Savaime suprantama, kad „Panadero“ krosnelės atitinka Europos taršos normas.

  7 kW šiluminė galia, maksimali galia – 10 kW ir siūlo trigubą degimą, kai dujos antrą ir trečią kartą pakartotinai kaitinamos, siekiant sumažinti degalų sąnaudas ir padidinti naudingumo koeficientą iki 81%, suteikiant krosnelei A + efektyvumo įvertinimą. Krosnelėje yra pažangi prieššildymo oro cirkuliavimo sistema, užtikrinanti, kad didelis stiklinis langas išliktų švarus, o liepsnos vaizdas būtų aiškus. Tiesioginis oro tiekimas ir „Eco Design 2022“ yra kitos šios puikios krosnelės savybės.

  „Naxos“ yra pagaminta iš aukštos kokybės plieno ir, kitaip nei trapios ketaus krosnys, ji nesutrūkinės ir nesilydys. Be to, iš plieno pagamintos krosnelės greičiau įkaista ir skleidžia daugiau šilumos, todėl greičiau sušildys kambarį ir užtikrins puikų šildymą. Paprastai ketaus krosnelė įkaista per valandą, o plieninė krosnelė įkais maždaug per 15 minučių, taigi beveik nedelsdama šildys.
  Parametrai:

  MATMENYS 695x640x400 mm
  BRUTO/NETO SVORIS 103/93 kg
  MALKINĖS ĮĖJIMAS 465×260 mm
  DŪMTRAUKIO SKERSMUO Ø 150-153 mm (viršus)Privalumai:

  VERMIKULITAS
  MEDIENOS RĄSTAI 50 cm
  ŠILDYMO TŪRIS 210 m3
  ŠVARUS STIKLO SISTEMA
  SPAUSDINTAS STIKLAS
  TRIGUBAS DEGIMAS
  IŠORINIS ORO ĮĖJIMAS 80 mmCharakteristikos:

  KETAUS GROTELĖS
  PANORAMINIS VAIZDAS
  PLIENO KORPUSO LAKŠTAS 4 mm
  NOMINALI ŠILUMOS GAMYBA 6,7 kw
  EFEKTYVUMAS 80,7 %
  CO IŠMETAMOS 0,10 %
  KARŠČIUI ATSPARŪS DAŽAI 800ºC
  KERAMINIS STIKLAS ATSPARUS ŠILUMAI 750ºC