Prekių katalogas

Pamatiniai blokai

Pamatiniai blokai

Svarbiausia - pamatai. Žemiau straipsnis apie pamatinius blokus.

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

Pamatiniai blokeliai

 

Namų ar kitų pastatų statyboje svarbi kiekviena detalė, išsamus planas, kokybiškas darbas, profesionalo rankos ir, aišku, aukščiausios kokybės priemonės. Tik visą tai sudėjus kartu galima pasiekti geriausių rezultatų ir džiaugtis tvirta pastato konstrukcija ir visais jo teikiamais privalumais. Nuo namo pamatų priklauso ne tik namo ilgaamžiškumas, bet daug kitų dalykų, pvz. ar namuose bus pakankamai šilta, ar bus užtikrinta garso izoliacija ir t.t. Netinkami, nekokybiški pamatai neužtikrins namo/pastato ilgaamžiškumo, tvirtumo, o laikui bėgant namuose gali būti vėsu, šalta, drėgna. Taip pat atsirasti daug kitų problemų, pvz. pelėsis.

Pamatams itin dažnai perkami pamatiniai blokeliai. Pakalbėkime šiandien, kas tai yra ir kam šie naudojami.

 

 

Svarbiausia –  pamatai

Pamatiniai blokeliai, kaip išduoda pats pavadinimas, naudojami pamatams. Tačiau taip pat itin dažnai naudojamos įvairioms sienoms: rūsio, atraminėms, didelio garso ir/ar gaisro atsparumo sienoms. Puikiai tinka norint formuoti pamatus tvoroms, visokiems ūkiniams pastatams, šiltnamiams ir t.t. Labai plačios panaudojimo galimybės, todėl taip dažnai perkama.

Pamatiniai blokeliai gali būti skirtingų prekinių ženklų, o vienas dažniausių klausimų –
kurie yra geriausi? Atsakymas į šį klausimą labai paprastas: nėra vienų geriausių. Viskas priklauso nuo pastato, kuriam tų blokelių reikia, nuo poreikių ir kitų dalykų. Todėl visada sakome,  jog geriausia pakonsultuoti gali specialistas.

 

Pamatinių blokelių privalumai

Pamatiniai blokeliai būna ypač tikslių matmenų, atsparūs ugniai, šalčiui. Konstrukcija ilgaamžė, tvirta, su garso izoliacija. Patogu, jog iš blokelių galima suformuoti Jums reikiamo dydžio konstrukcijas. Reikėtų paminėti, jog pamatiniai blokeliai yra labai lengvi, todėl Jums nereikės rūpintis sunkiasvoriu transportu. Jų nereikia mūryti, kas garantuoja dar daugiau patogumo.

 

 

Išsirinkite statybines ar apdailos medžiagas pas mus

Pigistatyba.lt siūlo labai platų kokybiškų prekių asortimentą. Pamatai, mūras, fasadas, mediena, stogas, šiltinimo medžiagos, aplinkotvarka ir kita. Viskas namams, jų kokybei, ilgaamžiškumui. Visiškai nežinote, ką pasirinkti, o gal tik šiek tiek abejojate dėl savo pasirinkimo? Nesvarbu – skambinkite, rašykite ir mes Jums padėsime. Jeigu statote ar renovuojate namą, pastatą, ieškokite geriausių kainų pigistatyba.lt.