Prekių katalogas

Šiltnamis Standart*KLASIKA 30m2 6 mm danga (6 stoglangiai)

 • Šiltnamis Standart*KLASIKA 30m2 6 mm danga (6 stoglangiai)

  Gamintojas
  Klasika
  Prekės ženklas
  Klasika
  Pristatymas
  Šios prekės yra gamintojo arba mūsų sandėlyje, pristatymas / atsiėmimas 2-21 d.d.
 • Naujos formos ir dizaino šiltnamis STANDART*Klasika pritaikytas Lietuvos klimato sąlygoms. Atsižvelgdami į esamų ir būsimų klientų pageidavimus Jau sukurtas naujos formos ir dizaino šiltnamis STANDART*Klasika. STANDART*Klasika – modernus, kompaktiškas, kartu ir nepaprastai paprastas naujo modelio šiltnamis. Sukurtas su meile Jums. Šiltnamius KLASIKA – rekomenduojame įsigyti vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą! Šiltnamio konstrukcijai naudojamas omega profilis užtikrina tvirtumą, o naudojamų medžiagų kokybė – ilgaamžiškumą. Omega profilius gaminame iš cinkuoto plieno juostų. Ypatinga šiltnamio forma bei karkaso aukštis puikiai tiks aukštaūgių augalų auginimui. O Šiltnamio STANDART*Klasika konstrukcijos tvirtumas leis pririšti augalus (vijoklinius pomidorus, agurkus) bei kabinti vazonus ir lentynėles tiesiogiai prie šiltnamio karkaso. Paprastos, bet tuo pačiu ir neįprastos šiltnamio konstrukcijos formos dėka, žiemą sniegas neužsilaikys ant šiltnamio viršaus, ir kur kas lengviau nuslys žemyn. Šiltnamis STANDART*Klasika turi tvirtą ir aukštą pamatinį pagrindą, tad viskas ko reikia tvirtinimui – jau komplekte. Jums nereikės nei papildomų pamatų liejimo, nei medienos ar kitų brangiai kainuojančių priedų šiltnamio tvirtinimui. Taupykite savo laiką ir pinigus!

  Kiti privalumai:
  STANDART*Klasika viršutinė durų dalis gali būti naudojama kaip langelis/orlaidė papildomai šiltnamio vėdinimo sistemai;
  STANDART*Klasika komplekte JAU yra AUTOMATINIS stoglangių atidarymas. Šiltnamis STANDART*Klasika su automatine langų valdymo sistema;
  STANDART*Klasika šiltnamiai žiemos metu neišmontuojami, jų nereikia išrinkti, nereikia nuimti dangos. Prieš žiemos sezoną sandariai uždaryti langus ir duris. Didesnę nei 20 cm sniego storio dangą rekomenduojama nuvalyti. Neturint galimybės to padaryti rekomenduojama iš vidaus paremti konstrukciją, siekiant išvengti konstrukcijos sugadinimo esant gamtos anomalijos sąlygoms;
  STANDART*Klasika šiltnamiai į ilgį, priklausomai nuo Jūsų poreikio, gali būti 4, 6, 8 metrai ( šiltnamis ilginasi po 2 metrus).
  Kiekvienas šiltnamio profilis įkasamas į žemę ~ 35 cm.
  STANDART*Klasika – kainos ir kokybės santykis!


  ŠILTNAMIO STANDART*Klasika komplektacija:
  Tvirtas NET 1 mm. storio cinkuotas omega profilis;
  Tvirtas 100 mm pločio pamatinis pagrindas;
  Visi reikalingi tvirtinimo elementai – varžtai, tarpinės;
  Su gumine sandarinimo tarpine;
  Kanalinis polikarbonatas 4mm. arba 6mm. – 10 metų garantija* (apie garantijos sąlygas skaitykite žemiau);
  Durys/langas, papildomi AUTOMATINIAI stoglangiai;
  Surinkimo metu vadovautis pateikta montavimo instrukcija.


  Garantija polikarbonato dangai:
  Suteikiamas 10 – ies metų garantinis laikotarpis. Jis taikomas, kai polikarbonato lakštai eksplotuojami natūralioje aplinkoje. Būtina garantijos sąlyga: montavimas turi būti atliktas laikantis montavimo instrukcijų bei rekomendacijų. Lakštų montavimui naudojami polikarbonatiniams lakštams pritaikyti ir nurodyti priedai bei aksesuarai. Skaidri stogo danga, jos pralaidumas šviesai, gali kisti ne daugiau negu 10 proc. Atsiradus mechaniniems pažeidimams dėl gamtos stichijų, garantija polikarbonatui nėra taikoma.