Prekių katalogas

Biomasės katilas ATTACK DPX STANDART

 • Biomasės katilas ATTACK DPX STANDART

  2881.84
  Į krepšelį 
 • Aprašymas
  Biomasės katilas su unikalia didele padavimo kamera
  Lengvesnis kuro įkrovimas į katilą. ATTACK DPX biomasės katilas įrengtas su negabaritine įkrovos kamera (82 ir 190 litrų), kurios ilgis (350 mm ir 750 mm).
  Ilgas degimas
  Visiškai užkrovę degimo kameros įkrovą, galite užsiimti kita veikla nuo 8 iki 12 valandų. Nuolatinis degimas su viena kuro įkrova (taikoma tik nuolatiniam darbui).Didelė 128 litrų kuro įkrova

  Automatinė kamino sklendė
  DPX katilas turi automatinę kamino sklendę. Apėjimo sklendė užtikrina tiesioginį išmetamųjų dujų nukreipimą iš pakrovimo kameros į kaminą, taip pat naudojama lengvesniam įkūrimui. Atidarius pakrovimo dureles, atsidaro sklendė, užsidaro automatiškai ir nebereikia katilo valdyti rankiniu būdu.
  Katilas medienai ir kokybiškai atliktam darbui
  DPX biomasės katilas, gaminamas daugiausia dėmesio skiriant kokybiškų medžiagų parinkimui ir tinkamų technologijų bei procedūrų naudojimui. Specialus katilinis plienas (kurio storis 6 mm) kilnojami turbuliatoriai, ugniai atsparios betoninės jungiamosios detalės, atsparios temperatūrai iki 1350 ° C. Visa tai garantuoja Jūsų naujojo katilo kokybę.Automatinė kamino sklendė


  Techninė informacija apie svarbias katilo dalis:
  Kontrolės skydelis. STANDARTAS – Elektronika su pagrindiniu valdymu. Ypač tinka paprastoms sistemoms, kurioms nereikia sudėtingų nustatymų.
  Papildomo aušinimo kontūras. Jis naudojamas šilumokaičiui atvėsinti, kai pasiekiama katilo avarinė temperatūra.
  Pakrovimo kameros durys. Pro pakrovimo duris į katilą galima krauti iki (350 mm ir 750 mm) ilgio medieną. Katilas turi negabaritinę pakrovimo kamerą, kurios tūris (82 ir 190 litrų).
  Turbuliatoriai. Katile yra sumontuotas didelio efektyvumo vamzdinis šilumokaitis su turbuliatoriais, kurie prisideda prie aukšto katilo naudingumo koeficiento ir pasiekia iki 92%.
  Valymo anga. Šoninė katilo anga naudojama pelenų valymui iš turbuliatorių. Valymo intensyvumas priklauso nuo šildymo intensyvumo katile.

  Didesnis katilo efektyvumas ir valdiklio pasirinkimas
  DPX biomasės katilas turi Standartinį, Profi arba Lambda valdymą. Katilo valdymas labai paprastas, intuityvus, kiekvienas valdiklis turi skirtingas valdymo galimybes. Žinoma, katilas automatiškai išsijungia po kuro sudegimo. Automatinis valymas, šildymo siurblių valdymas ir akumuliacinės talpos įkrovimo valdymas. Rekomenduojame įsigyti ATTACK Oventrop įrangą ir akumuliacinę talpą, kad būtų pasiektas didesnis katilo efektyvumas.

  Biomasės katilo prijungimas prie akumuliacinės talpos
  Didelis efektyvumas ir ekologiškas degimas
  Svarbu saugoti aplinką. Todėl katilai pagaminti taip, kad darytų kuo mažesnį poveikį gamtai. Medienos dujųgeneracijos technologija yra labai ekologiška ir efektyvi, palyginti su kūrenimu įprastu katilu. Dujų generacija DPX katile vyksta naudojant tiksliai kontroliuojamą dujų generacijos algoritmą. Tai pagerina bendrą medienos deginimo efektyvumą ir jo keficientas siekia iki 91%. Didesnis efektyvumas daugiausia atsispindi sąnaudose, nes sunaudojate mažiau kuro nei naudojant mažesnio efektyvumo katilą.

  Katilo STANDARD reguliavimas
  Tai pagrindinė efektyvi ir patikima valdiklio versija. Net jei jis ir atrodo paprastas, galite juo drąsiai pasitikėti. Standartiškai reguliuojamas katilas daugiausia naudojamas paprastoms sistemoms, kurioms nereikia sudėtingo valdymo.
  Kita vertus, standartinis valdymas gali lengvai valdyti išorinius įrenginius per akumuliacinę talpą. Galima reguliuoti katilo temperatūrą termostatu. Viršijus nustatytą temperatūrą, katilas išjungiamas ir grįžta prie maksimalios galios temperatūrai nukritus. Dūmų jutiklis yra skirtas išmetamųjų dujų temperatūrai stebėti. Jei temperatūra nukrenta po to, kai sudegė kuras, ventiliatorius yra išjungiamas. Valdiklis turi įmontuotą apsaugą nuo perkaitimo (esant aukštesnei nei 110 °C temperatūrai katilas atsijungia nuo elektros tinklo), taip pat apsaugą nu trumpojo jungimo.

  STANDARD katilo valdiklio funkcionalumas:
  Objektams, šildomiems su pertraukomis
  Paprastų sistemų su akumuliacine talpa valdymas
  Katilo temperatūros reguliavimas – katilo termostatas
  Ventiliatoriaus išjungimas sudegus kurui – išmetamųjų dujų jutiklis
  Galimybė prijungti Regumax valdiklį
  Termomonometras katilo temperatūros ir sistemos slėgio indikacijai