Prekių katalogas

Biomasės katilas ATTACK SLX PROFI

 • Biomasės katilas ATTACK SLX PROFI

  4135.20
  Į krepšelį 
 • lgas degimas
  Pilnai užpildžius pakurą, katilas veiks nuo 8 iki 12 valandų (nepertraukiamo degimo). Degimo laiką prailgina ne tik milžiniška pakura, bet ir galimybė į ją sukrauti stambiai skaldytas malkas.

  Kokybiškai sukonstruotas ir pagamintas katilas medienai
  DPX biomasės katilas, gaminamas iš kruopščiai pasirinktų kokybiškų medžiagų, preciziškai besilaikant technologijų bei procedūrų. Specialus katilinių plienas (kurio storis 6 mm) kilnojami turbuliatoriai, ugniai atsparaus betono plokštės, atsparios temperatūrai iki 1350 ° C. Visa tai garantuoja Jūsų naujojo katilo kokybę, ilgaamžiškumą ir puikų darbą.

  Šiuolaikinės technologijos ir didelis efektyvumas
  SLX katilas buvo sukurtas tyrimų ir plėtros centre. ATTACK SLX yra įrengtas didelio efektyvumo vamzdinis šilumokaitis su turbuliatoriais, kurie prisideda prie aukšto katilo efektyvumo siekiančio iki 92%. Katilas taip pat turi apsaugą nuo dervos dėl sauso sluoksnio, esančio keturiose degimo kameros pusėse.

  Katilo komfortas ir valdiklio pasirinkimas
  SLX biomasės katilas turi Profi arba Lambda Touch valdymą. Valdymas yra labai paprastas, intuityvus ir daug katilo funkcijų atlieka pats katilas. Katilas automatiškai išsijungia po kuro išdegimo. Automatinio valymas, šildymo siurblių valdymas ir akumuliacinės talpos įkrovimo ar net šildymo valdymo per kompiuterį bei išmanųjį telefoną funkcijos. Norint pasiekti didesnį katilo efektyvumą, rekomenduojame įsigyti akumuliacinę talpą ir ATTACK Oventrop pamaišymo įrangą.

  Biomasės katilas SLX – tai ekologiškas deginimas
  Ekologiškas šildymo būdas taupo kurą ir tausoja aplinką. Dujųgeneracija yra daug efektyvesnis degimo būdas, lyginant su įprastiniu apatiniu ar viršutiniu degimo principu. Dujųgeneracija mažina CO2 emisiją, užtikrina žemą išmetamųjų dujų temperatūrą ir ženkliai mažesnį pelenų kiekį. Valymo laikas su SLX katilu sutrumpėja dėl dujųgeneracijos degimo principo.PROFI katilo valdiklio funkcionalumas:

  Tinka kasdieniam šildymui
  PID reguliavimas – tikslesnis ir sklandesnis ventiliatoriaus greičio valdymas
  Fuzzy Logic valdymo jutikliai
  Valdo 2 siurblius (šildymo kontūro siurblys + akumuliacinė talpa arba karšto vandens boilerio siurblys)
  Akumuliacinėms talpoms – integruota talpos įkrovimo ir iškrovimo apsaugos logika
  Paprastas valdymas ir ekranas, rodantis einamąją šildymo sistemos informaciją (katilo temperatūra, išmetamųjų dujų temperatūra, akumuliacinės talpos temperatūra)
  Parametrų stebėjimas (ventiliatoriaus veikimas, karšto vandens boilerio įkrovimas / akumuliacinės talpos informacija, cirkuliacinio siurblio veikimas)
  Cirkuliacinio siurblio termostatas
  Automatinis katilo išjungimas sudegus kurui
  Rankinis pirminio ir antrinio deguonies padavimo nustatymas